USŁUGI

Prowadzenie Facebooka

W ramach naszej działalności prowadzimy profile Facebookowe przedsiębiorstw reprezentujących różne sektory gospodarki. Z chęcią zadbamy również o profil Twojej Firmy.

Prowadząc własne przedsiębiorstwo masz świadomość tego, jak wiele czasu zajmuje budowa świadomości występowania Twojej marki na rynku. Obecnie przedsiębiorcy muszą być specjalistami nie tylko wąskim zakresie – wykonywanego zawodu – ale również znawcami technik negocjacji, marketingu, sprzedaży oraz księgowości.

W ramach naszej współpracy pomagamy przedsiębiorcom na co najmniej kilku płaszczyznach. Jedną z nich jest prowadzenie facebooka, a dokładnie konta firmowego na najbardziej rozpoznawalnym portalu społecznościowym. W trakcie opieki nad fanpagem przedsiębiorstwa konfigurujemy go zgodnie z obecnym trendem, a następnie – po uzgodnieniu z właścicielami – tworzymy i planujemy publikację postów oraz komunikujemy się z obecnymi lub potencjalnymi Klientami.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a następnie – jeżeli wyrazisz taką wolę – zajmiemy się prowadzeniem konta firmowego na Facebooku.

Potrzebujesz wsparcia przy prowadzeniu profilu firmy na Facebooku?

Skontaktuj się z nami

Zadaj nam pytanie. Wspólnie możemy rozwiązać problemy Twoje i Twojej Firmy

Odwiedź i zobacz nasz profil w mediach społecznościowych:

kontakt@socialmonks.pl

+48 730 222 245

Przewiń do góry