USŁUGI

Prowadzenie Facebooka

W ramach naszej działalności prowadzimy profile Facebookowe przedsiębiorstw reprezentujących różne sektory gospodarki. Z chęcią zadbamy również o profil Twojej Firmy.

Prowadzenie Facebooka Białystok Warszawa Kraków Nowy Targ Zakopane Gdańsk Olsztyn

Prowadząc własne przedsiębiorstwo masz świadomość tego, jak wiele czasu zajmuje budowa świadomości występowania Twojej marki na rynku. Obecnie przedsiębiorcy muszą być specjalistami nie tylko wąskim zakresie – wykonywanego zawodu – ale również znawcami technik negocjacji, marketingu, sprzedaży oraz księgowości.

W ramach naszej współpracy pomagamy przedsiębiorcom na co najmniej kilku płaszczyznach. Jedną z nich jest prowadzenie facebooka, a dokładnie konta firmowego na najbardziej rozpoznawalnym portalu społecznościowym. W trakcie opieki nad fanpagem przedsiębiorstwa konfigurujemy go zgodnie z obecnym trendem, a następnie – po uzgodnieniu z właścicielami – tworzymy i planujemy publikację postów oraz komunikujemy się z obecnymi lub potencjalnymi Klientami.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a następnie – jeżeli wyrazisz taką wolę – zajmiemy się prowadzeniem konta firmowego na Facebooku.

Potrzebujesz wsparcia przy prowadzeniu profilu firmy na Facebooku?

Skontaktuj się

Zadaj nam pytanie. Wspólnie możemy rozwiązać problemy Twoje i Twojej Firmy.

Odwiedź i zobacz nasz profil w mediach społecznościowych:

+48 730 222 245

kontakt@socialmonks.pl

Białystok:
ul. Transportowa 2b lok. 39, 15-399
Nowy Targ:
ul. Starokrakowska 15, 34-400