USŁUGI

Prowadzenie Instagrama

W ramach naszej działalności prowadzimy profile Instagramowe przedsiębiorstw reprezentujących różne sektory gospodarki. Z chęcią zadbamy również o profil Twojej Firmy.

Budowa świadomości występowania Twojego przedsiębiorstwa wśród potencjalnych konsumentów wymaga wiedzy, doświadczenia, odpowiedniego przygotowania oraz czasu. Będąc przedsiębiorcami wiemy jednak, że na początku tego ostatniego nie pozostaje zbyt wiele, jeżeli pracuje się od rana do wieczora, a przed snem odpowiada się na zaległe wiadomości, negocjuje warunki współpracy i prowadzi księgowość.

W ramach naszej działalności staramy się wspomagać przedsiębiorców w aspektach prawnych i marketingowych, między innymi prowadząc Instagrama firm z branży architektury, prawa, stomatologii, czy też mody. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do „wrzucania” postów.

Prowadzenie Instagrama – w ramach naszej współpracy –  rozpoczniemy od dokonania audytu Twojej działalności, określenia profilu Twoich klientów, a następnie zbudowania strategii działań organicznych oraz – jeżeli będzie taka potrzeba i możliwość – płatnych kampanii reklamowych.

Jeżeli szukasz osób, które wspomogą Twoje działania w kanałach socia media skontaktuj się z nami. Z chęcią zajmiemy się prowadzeniem Instagrama Twojego przedsiębiorstwa.

Potrzebujesz wsparcia przy prowadzeniu profilu firmy na Instagramie?

Skontaktuj się z nami

Zadaj nam pytanie. Wspólnie możemy rozwiązać problemy Twoje i Twojej Firmy

Odwiedź i zobacz nasz profil w mediach społecznościowych:

kontakt@socialmonks.pl

+48 730 222 245

Przewiń do góry