USŁUGI

Prowadzenie Pinteresta

W ramach naszej działalności prowadzimy profile przedsiębiorstw powiązanych z modą, architekturą i projektowaniem wnętrz na Pintereście. Z chęcią zadbamy również o profil Twojej Firmy.

Prowadzenie Pinteresta Białystok Warszawa Kraków Nowy Targ Zakopane Gdańsk Olsztyn

Podstawowym zadaniem przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą produktów lub usług powiązanych między innymi z modą, branżą kosmetyczną, architekturą oraz projektowaniem wnętrz, jest atrakcyjne zaprezentowanie swojej oferty.

Jednym z narzędzi, które może posłużyć do przedstawienia produktów, projektów i usług jest Pinterest, który dziennie przeglądany jest przez tysiące zainteresowanych.

Prowadzenie Pinteresta przez przedsiębiorcę może zatem przyczynić się nie tylko do zainspirowania użytkowników, ale również pozyskania nowego grona potencjalnych klientów, którzy bezpośrednio w aplikacji, lub po przejściu na stronę oferującego pozostawią kontakt lub dokonają zakupu.

W ramach współpracy możemy zająć się prowadzeniem profilu Twojej Firmy na Pintereście. W trakcie opieki przygotujemy strategię organiczną oraz reklamową, a także zaplanujemy publikację postów przedstawiających Twoje produkty i usługi.

Potrzebujesz wsparcia przy prowadzeniu profilu firmy na LinkedIn?

Skontaktuj się

Zadaj nam pytanie. Wspólnie możemy rozwiązać problemy Twoje i Twojej Firmy.

Odwiedź i zobacz nasz profil w mediach społecznościowych:

+48 730 222 245

kontakt@socialmonks.pl

Białystok:
ul. Transportowa 2b lok. 39, 15-399
Nowy Targ:
ul. Starokrakowska 15, 34-400