USŁUGI

Reklama w social mediach

W ramach naszej współpracy możemy kompleksowo zająć się reklamą Twojej firmy w social mediach. Tworzymy i prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie oraz Pintreście.

Reklama w social mediach Białystok Warszawa Kraków Nowy Targ Zakopane Gdańsk Olsztyn

Prowadząc własną firmę wiesz, że – w obecnych czasach – trzeba się postarać, aby dotrzeć do potencjalnych klientów. Czasami stworzenie ładnej strony internetowej i jej wypozycjonowanie, a także samo prowadzenie konta przedsiębiorstwa w social mediach nie jest wystarczające.

Poza wyżej wymienionymi działaniami warto skupić się również na płatnej reklamie w social mediach, która pomoże uzyskać dla Ciebie większą ilość obserwujących, zwiększy świadomość występowania marki, a także – na czym zależy nam najbardziej – poprawi skalę pozyskiwanych kontaktów i sprzedaży.

W Social Monks wiemy jak ważna jest reklama w social mediach. Niejednokrotnie przekonaliśmy się sami – a także nasi Klienci – o tym, jak dobrą decyzją było zainwestowanie środków finansowych w kampanie na Facebooku, Instagramie oraz Pintreście.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w promocji w mediach społecznościowych, napisz do nas. W ramach współpracy określimy wspólnie Twoją grupę docelowych klientów, a następnie skonfigurujemy i poprowadzimy kampanie reklamowe przedsiębiorstwa.

Chcesz zacząć reklamować swoją firmę w social mediach?

Skontaktuj się

Zadaj nam pytanie. Wspólnie możemy rozwiązać problemy Twoje i Twojej Firmy.

Odwiedź i zobacz nasz profil w mediach społecznościowych:

+48 730 222 245

kontakt@socialmonks.pl

Białystok:
ul. Transportowa 2b lok. 39, 15-399
Nowy Targ:
ul. Starokrakowska 15, 34-400